LG 65NANO916PA 65 inç NanoCell 4K Smart TV
0 Yorum
Stok Kodu
65NANO916PA
0,00 TL
Kargo Bedava
ANA ÖZELLİKLER
  • Ekran boyutu (İnç/cm)
    65" / 164cm
    Ekran Tipi
    Slim Direct LED
  • Çözünürlük
    3840 x 2160
    LG Smart TV
    Var
  • Geniş İzleme Açısı
    Var
    Dahili HD Uydu Alıcısı
GÖRÜNTÜ
  • Görüntü İşlemcisi
    4. Nesil α7 4K İşlemci
    Yerel Karartma
    Var (Tam Dizi Yerel Karartma)
  • Ultra Parlaklık
    HDR
    Cinema HDR
  • Desteklenen HDR Formatları
    Dolby Vision IQ, HDR 10 Pro, HLG
    Filmmaker Modu
  • Görüntü İyileştirici
    Çözünürlük Yükseltici
    Var (4K)
  • Geniş Renk Gamutu
    Var (Nano Renk)
    Resim Modu
  • Motion Pro
    4K HFR
  • 2K HFR
    HEVC
    Var (4K/120p, 10 bit)
  • VP9
    Var (4K/60p, 10 bit)
    AV1
    Var (4K/60p, 10 bit)
  • Oyun Deneyimi
    Değişken Yenileme Hızı, Otomatik Düşük Gecikme Modu
    FreeSync™
  • HGIG Modu
SES
  • Hoparlör Sistemi
    2.2 Hoparlör Sistemi
    Ses Çıkışı
    40W
  • Dolby Atmos
    Surround Ses Özelliği
    Ultra Surround
  • Net Ses
    Bluetooh Üzerinden Müzik Çalma
  • LG Sound Sync
    Sound Share
  • Audio Codec
    AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
AI TV(YAPAY ZEKA)
  • LG ThinQ AI
    Türkçe Akıllı Ses Tanıma
  • Sesi Yazıya Çevirme
    Sesle Arama
  • AI Görüntü
    Var (Pro)
    AI Parlaklık
  • AI Ses
    AI Görüntü İyileştirme
  • AI Akustik Ayarlama
    Apple AirPlay 2 ve Apple HomePod Desteği
  • LG TV Plus Mobil Uygulama Desteği
YAYIN
  • Dijital
    DVB-T2/C/S2
SMART TV
  • İşletim Sistemi
    webOS
    Başlatma Menüsü
  • 360 VR
    Spor Alarmı
  • Mobil Bağlantı
    Kanallarım
  • Hızlı Erişim
    Kanal Tavsiyesi
  • Evrensel Kontrol
    LG Uygulama Mağazası
  • Web Tarayıcısı
    Sakıncalı Siteler İçin Otomatik Erişim Engeli
  • Müzik Çalar
EK ÖZELLİKLER
  • İşlemci
    Dört Çekirdekli İşlemci
    Simplink (HDMI CEC)
  • E-Kılavuz
    Enerji Tasarrufu Modu
BAĞLANTI/ARAYÜZ
  • Screen Share
    Bluetooth
    Var (V5.0)
  • WiFi
    Var (802.11ac)
    RF Girişi
    Var (2 adet)
  • ARC (Audio Return Channel)
    eARC (HDMI 3)
    Dijital Ses Çıkışı (Optical)
  • LAN
    CI Yuvası
  • Kulaklık Çıkışı
    USB Girişi
    Var (3 adet)
AKSESUARLAR
  • Sihirli Kumanda
    Pil (Kumanda için)
  • VESA Uyumluluğu
    Var (300x300mm)
    Güç Kablosu
  • Kullanıcı Klavuzu
GÜÇ
  • Voltaj, Hz
    100~240Vac 50-60Hz
    Enerji Sınıfı
    G
  • Ortalama Güç Tüketimi
    134 kWh / 1000 saat
    HDR Modunda Ortalama Güç Tüketimi
    195 kWh / 1000 saat
  • Bekleme Modu Güç Tüketimi
    0.5W↓
BOYUTLAR & AĞIRLIK
  • TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm):
    1452 x 839 x 44,9
    TV Boyutları (Ayaklı) (GxYxD) (mm):
    1452 x 903 x 336
  • Ayak Boyutları (GxD) (mm):
    831 x 336
    Kutu Boyutları (GxYxD) (mm):
    1600 x 1070 x 203
  • TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg):
    28,6
    TV Ağırlığı (Ayaklı) (kg):
    30,3
  • Kutu Ağırlığı (kg):
    37,5
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LG 65NANO916PA 65 inç NanoCell 4K Smart TV 65NANO916PA