LG 86QNED80T6A 86 inç LG QNED AI QNED80 4K Smart TV 2024
0 Yorum
Stok Kodu
86QNED80T6A
0,00 TL
Ana Özellikler
  • Ekran Türü
    4K QNED
  • Yenileme Hızı
    60Hz Native
  • Geniş Renk Gamı
    QNED Color
  • Görüntü İşlemcisi
    7.Nesil α5 AI 4K İşlemci
  •  HDR (Yüksek Dinamik Aralık)
    HDR10 / HLG
  • Ses Çıkışı
    20W
  • Hoparlör Sistemi
    2.0 kanal
  • TV Boyutları (Ayaksız) (GxYxD) (mm):
    1925x1105x46,1
  • TV Ağırlığı (Ayaksız) (kg):
    54,5
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LG 86QNED80T6A 86 inç LG QNED AI QNED80 4K Smart TV 2024 86QNED80T6A