LG OLED65B46LA 65 inç LG OLED AI B4 4K Smart TV 2024
0 Yorum
Kategori
Stok Kodu
OLED65B46LA
0,00 TL
Alfa 8 AI İşlemci
Çekirdekteki Zeka
1.5x
Daha Hızlı AI Performansı
\r\n"}}" id="text-01712bc159" class="cmp-text " style="box-sizing: border-box; scrollbar-width: thin;">
Daha Hızlı AI Performansı
2.3x
Gelişmiş Grafikler
Gelişmiş Grafikler
1.8x
İşleme Hızları
\r\n"}}" id="text-016763e700" class="cmp-text " style="box-sizing: border-box; scrollbar-width: thin;">
İşleme Hızları
AI Kişiselleştirme
İzleme alışkanlıklarınıza göre senkronize olur
Zevkinize göre ayarlanan bir görüntü
Her ışıkta parlayan zeka
\r\n"}}" class="cmp-text " style="box-sizing: border-box; scrollbar-width: thin;">
AI Resim Pro
Akılalmaz gerçekçiliğin
özgün cazibesi
AI Süper Yükseltme
AI Süper Yükseltme
AI, çözünürlük için ince bir ayar yapar
AI Ses Pro
Akustiğin
hiçbir detayını kaçırmayın
KENDİNDEN AYDINLATMALI OLED 4K
Arka ışıksız
sınırsız güzellik
Sonsuz kontrast sonsuz bir etki yaratır
En koyu gölgelerin en parlak ışıklarla iç içe geçtiği yerlerde sahneler cesurca hayat buluyor.
\r\n"}}" id="text-11242cf9e2" class="cmp-text " style="box-sizing: border-box; scrollbar-width: thin;">
Sahneler gerçekçi renklerle parlıyor
%100 renk hacmi zengin tonları güçlendirirken %100 renk doğruluğu bozulma olmadan gölgeleri korur.
\r\n"}}" id="text-4022e7bb41" class="cmp-text " style="box-sizing: border-box; scrollbar-width: thin;">
Geniş Boyut Aralığı
Her yaşam şekline uygun boyutta
48" ila 77” aralığındaki ürün serisiyle her mekan ve zevke uygun boyutları keşfedin.
webOS 24
\r\n"}}" id="text-5c2b991913" class="cmp-text " style="box-sizing: border-box; scrollbar-width: thin;">
webOS 24
TV deneyiminizi kişiselleştirin
\r\n"}}" id="text-be9b3ec829" class="cmp-text " style="box-sizing: border-box; scrollbar-width: thin;">
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
LG OLED65B46LA 65 inç LG OLED AI B4 4K Smart TV 2024 OLED65B46LA