Siemens SN53IS50KT iQ300 Yarı Ankastre Bulaşık Makinesi
0 Yorum
Stok Kodu
SN53IS50KT
0,00 TL
Genel Özellikler
Kurulum tipi
Ankastre
Montaj tipi
Yarı ankastre
Üretim yeri
TR
Renk
Paslanmaz çelik
Panel rengi
Paslanmaz çelik
Çıkarılabilir üst kapak
hayır
varioHinge
hayır
Ayarlanabilir taban
Yatay ve dikey
Enerji verimlilik sınıfı2
D
Temizlik performans endeksi
1,121
Kurutma performans endeksi
1,061
Ses seviyesi
48 dB(A) re 1pW
Bardak koruma tekniği
evet
Ses seviyesi sınıfı
C
Eko programda devir başına düşen enerji tüketimi
0,836 kWh/çevrim
Su tüketimi
9,5 litre
Program süresi3
4:55 saat
Eko programı 100 devirdeki enerji tüketimi4
84 kWh
Kapasite
13
Bekleme modunda güç tüketimi
0,50 W
Programlar
Eko, Hızlı 45°C program, Hızlı 65°C, Özel Program, Yoğun
Ek fonksiyonlar
hijyenEkstra, Home Connect, Machine Care (Makine Bakımı), Yarım Yük
Kullanma şekli
Tuşlar
aquaStop
Kurutma sistemi
Kendi sıcaklığı ile
Otomatik program
Kalan süre göstergesi
evet
Üst sepet ayarlanabilir
Rackmatik 3 kademeli
3. çekmece
Yok
Çatal kaşık sistemi
Alt rafta çatal-bıçak sepeti
rackMatic
Entegre aksesuarlar 2
Buhar koruma kutusu
Su yumuşatıcı
Boyutlar
Ürünün boyutları
815 x 598 x 573 mm
Kapağı 90 derece açık olduğunda ürün derinliği
1.155 mm
Montaj için minimum yükseklik
815 mm
Maksimum kurulum yüksekliği
875 mm
Montaj için minimum genişlik
600 mm
Montaj için maksimum genişlik
608 mm
Montaj için derinlik
550 mm
Üst tablasız yükseklik
0 mm